Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 46

Ezüst (Ag) fényképtartó, kinyitható medál / Silver photo holder 8g 0,925
19012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

Két ezüst (Ag) szentkép medál / Silver Holy medals
19013.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag) gyűrű geometrikus mintával / Silver ring 8g
19014.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst ceruza kőberakásos dísszel, Ag., br.: 16gr, jelzett, h:13cm/ Silver pencil with stone decoration, Ag, br .: 16gr, signed, L.: 13cm
19015.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst ceruza bakelit gombbal, , Ag., br.: 14gr, jelzett (900), h:11cm/ Silver pencil with bakelite button, Ag, br .: 14gr marked(900) l.: 11cm
19016.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ezüst nyaklánc féldrágakővel / Silver necklace
19017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománcberakással, 8x7,5 cm / Silver cigarette holder 112 g
19018.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, rajta dísznek való lyukkal / Silver cigarette holder 84 g
19019.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Ezüst (Ag.) női zsebóra, számlap hiányzik, jelzett, müködő szerkezet, bruttó: 24 g
19020.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1900 Ezüst cigarettatartó, agárfejes fémjel, díszes "Kata" felirattal, 70g 7,5x5cm
19021.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1920 Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, nettó: 142 g, 7,5×11 cm
19022.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, zománc díszítéssel, néhol kipattant, 7,5×8,5 cm, nettó:120 g
19023.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft