Könyvek: Vallás

Tételek száma: 21

13089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13090.

Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13091.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13092.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13093.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
13094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13095.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.
13096.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

13097.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft