Heidrich, Ernst: Die alzdeutsche Malerei. Jéna, 1909, Eugen Diedrichs (Die Kunst in Bildern). Antalffy Mária (1922-1989) grafikus, keramikus, szobrász tulajdonosi bejegyzésével. Kicsit laza, némileg kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.