Molnár János( 1950-): Alvó Ámor. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett k... https://www.darabanth.com/hu/237-Gyorsarveres/237.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~800478/Molnar-Janos-1950-Alvo-Amor-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-24-5C39720-cm~II1092536
1092536
10106
237
8500
Leírás: Molnár János( 1950-): Alvó Ámor. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24,5×20 cm
: vörös_iván