Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 13

Aranygyűrű (Au) 14 k, apró brill kövekkel (23 db), jelzett (585), gyűrűméret: 53, bruttó: 5,22 g
19000.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

19001.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

19002.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Arany (Au.) 18K szamócás melltű, kézzel készített féldrágakövekből, jelzett (750), 3,5×3,5 cm bruttó:9,9 gr
19003.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Indiai virágmintás ezüst (Ag.) dísztál, jelzett (SILVER), jó állapotban, kopott díszdobozban, d: 17 cm, nettó: 190 g
19004.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Arany (Au) 14 K karlánc 1 db szintetikus kővel, jelzett (585)  h:20,5 cm,  bruttó: 24 g
19005.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

Ezüst (Ag.) kézitükör, ezüst (Ag.) hajkefe és ruhakefe, jelzettek, bruttó:512 g, 27×14 cm, h:23 és 17 cm
19006.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

19007.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst(Ag) színházi táska, jelzés nélkül, 112 g / Silver women`s theater bag, 112g
19008.

Ezüst(Ag) színházi táska, jelzés nélkül, 112 g /
Silver women`s theater bag, 112g

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1920 Ezüst cigarettatárca 87 g. / Silver cigarette box 87 g.
19009.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 4,4 g / silver necklace, 4,4, g
19010.

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 4,4 g /
silver necklace, 4,4, g

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag.), betűt formázó függő és levélmotívumos fülbevalópár, a függő jelzett, nettó 2,2 g
19011.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft