Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 13

Dr. Haltenberger Mihály: A világháború geográfiája. 6-ból 5 térképpel. Különlenyomat a "Szepesi Hírnök" 1914. és 1915. év számaiban megjelent cikksorozatból. Bp., 1915, Tisza Testvérek Kiadása. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
13033.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9

Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus
13035.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13036.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13037.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13038.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

13039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

G. Szalai István: Hőseink, Tahitótfalu férfiai az első és második világháborúban. Tahitótfalu, 2004. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13041.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Valentino Tocci: Légi párbaj. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben.
13043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13044.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft