Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 32

13117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sevcsik Jenő: Fényképezés. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sevcsik Jenő: Gyakorlati fényképezés. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sevcsik Jenő: Fotolabor. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Papírkötésben, a kötés részben elválik, egyébként jó állapotban.
13121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gyulai Ferenc: A fényképezés kézikönyve. Fotóriport. 189 ábrával, 9 színes rajzzal. Bp., 1943, Fotoélet Nagykönyvtára. Borítója elválik, gerince hiányzik.
13122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vadas Ernő (szerk.): Magyar Fotoművészet 1959 - 1960. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok-sok képpel. Kiadói félvászonkötésben, sérült védőborítóval.
13123.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
13124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Heller-Vámos: Színes Fényképezés. Műszaki könyvkiadó, Bp. 1956. Benne színes képek és ábrák, félvászon kötésben.
13125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13126.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Aty a akty. Fotografie a Kresby(Akt fotóalbum). Bratislava, 1968, Tatran. Kiadói egészvászon kötés, rengeteg képpel és fotóval illusztrált, jó állapotban.
13127.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Le professionnel photographie. Juillet a décembre 1931. Párizs, Kodak-Pathé. Érdekes, illusztrációkkal ellátott fotográfiai ismertető. Papírkötésben, jó állapotban.
13128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft