50 000 Ft
135,50 EUR, 156,25 USD
Modern kínai Wong Lee porcelán váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("WL 1895"), apró kopásnyomokkal, bronz lábakkal, madármotívumos bronz szerelékekkel díszítve, m: 39,5 cm /
Modern Chinese Wong Lee chinaware vase, crackled, handpainted, signed ("WL 1895"), with small traces of wearing, with bird-motif bronze fittings, h: 39,5 cm