https://www.darabanth.com/hu/232-Gyorsarveres/232.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~400010/1927-Magyar-Iparmuveszet-Az-Orszagos-Magyar-Iparmuveszeti-Muzeum-es-Iskola-es-az-Orsz-Magy~II1049083
1049083
12539
232
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
1927 Magyar Iparművészet. Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum és Iskola és az Orsz. Magyar Iparművészeti Társulat Közlönye. XXX-XXXI. évf. 1927-1928. (egybekötve) Szerk. Györgyi Kálmán. Korabeli, félvászon kötésben, jó állapotban
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m