Makula nélkül való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1863, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, helyenként utólagos ragasztással.