1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" karikán jelzett Ag kitüntetés hadiszalagon T:2,2- babérkoszorún kopott zománcozás
Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, III class with war decoration and with swords" hallmarked Ag decoration on wartime ribbon C:XV,VF worn enamelling
NMK 178.