Antik patikai kehely, tejüveg, fújt üveg, jelzett (Jezsuita Patika Tem... https://www.darabanth.com/hu/23-Nagyaukcio/23.1/Mutargy-papirregiseg/Uvegtargyak~9194/Antik-patikai-kehely-tejuveg-fujt-uveg-jelzett-Jezsuita-Patika-Temesvar-1904-Sept-11-uveg~II1204980
1204980
11166
23
Glass-objects
Leírás: Antik patikai kehely, tejüveg, fújt üveg, jelzett (Jezsuita Patika Temesvár 1904 Sept 11), üveg hibátlan, felirat lekopott / XIXth century: Temesvar Antique pharmacy ground-glass tray with tatterd inscription. m:13,5 cm
: vörös_iván