https://www.darabanth.com/hu/23-Nagyaukcio/23.1/Mutargy-papirregiseg/Nyomtatvanyok~9234/1929-Hungary-Illustrated-A-Review-of-Hungarys-Past-and-Present-Szerk-Donald-Robert-et-al-1-~II1196097
1196097
11736
23
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Szerk.: Donald, Robert, et al. 1. évf. Számos érdekes Ãrással és képekkel. Kissé kopott félvászon kötésben, karton tékában, egyébként jó állapotban. /
1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Ed. Donald, Robert, et al. Vol. 1. With interesting writing and illustrations. In a slightly worn out half linen binding, in cardboard box, otherwise in good condition.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m