Tétel

Katalógusszám:

11736.
Lezárult 23. Nagyaukció
Nyomtatványok

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Szerk.: Donald, Robert, et al. 1. évf. Számos érdekes írással és képekkel. Kissé kopott félvászon kötésben, karton tékában, egyébként jó állapotban. / 1929 Hungary Illustrated. A Review of Hungary's Past and Present. Ed. Donald, Robert, et al. Vol. 1. With interesting writing and illustrations. In a slightly worn out half linen binding, in cardboard box, otherwise in good condition.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17