Tétel

Kikiáltási ár:

40 000 Ft

Leírás:

Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordítattatott Karoli Gáspár által. És most, harmad-szor e' kis formában, magok tulajdon költségekkel és betüikkel ki-nyomtatták. Basileában [Bázel], 1770. Im-Hof Rodolf János és Fia. [2] + 860 + [2] + 288 + 94 p. Korabeli, sarkain kopott, aranyozott, egészbőr kötésben. Lapszéleken karcolt díszítéssel. / Bible in full leather bindinig.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : sass_melinda