Kassák Lajos: Angyalföld. Regény. Elso kiadás.
Bp., [1929], Pantheon.... https://www.darabanth.com/hu/23-Nagyaukcio/23.1/Mutargy-papirregiseg/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~9216/Kassak-Lajos-Angyalfold-Regeny-Elso-kiadas--Bp-1929-Pantheon-Globus-ny-356p-A-szer~II1205866
1205866
11993
23
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,20 EUR , 62,50 USD
Leírás: Kassák Lajos: Angyalföld. Regény. Elso kiadás.
Bp., [1929], Pantheon. (Globus ny.) 356p. A szerzo, elvtársának szóló dedikációjával. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, Kassák borítótervével.
: tánczos_gábor