https://www.darabanth.com/hu/23-Nagyaukcio/23.1/Mutargy-papirregiseg/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~9216/Boszormenyi-Kalman-A-magyar-kiralyi-postamesterek-es-kiadok-milleniumi-emlekalbuma-Bp-1~II1196850
1196850
11983
23
15000
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
LeÃrás:
Böszörményi Kálmán: A magyar királyi postamesterek és kiadók milleniumi emlékalbuma. Bp., 1896. Posta Közlöny. 62p. (életrajzok) + 72p. (arcképek). Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Egy lap kijár a fűzésbÅ‘l. RendkÃvül ritka!
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sass_melinda
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m