A.K monogrammal: Alvó puttó. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal), an... https://www.darabanth.com/hu/23-Nagyaukcio/23.1/Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~9184/AK-monogrammal-Alvo-putto-Olaj-vaszon-festek-lepattanasokkal-antik-keretben-cca-1890-5~II1191783
1191783
23
40000
Leírás: A.K monogrammal: Alvó puttó. Olaj, vászon (festék lepattanásokkal), antik keretben, cca 1890, 55×65 cm
: vörös_iván