Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1017365
11029
228
Sculptures, statuettes, plaques
Ébenfa elefánt szobor, csont berakásokkal, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 1016882
11030
228
Don Quijote, fából készült szobor, jelzés nélkül, m: 37 cm 1017347
11031
228
Dőri Margit: Pipázó kecskepásztor, fából készült szobor, jelzett, m: 20,5 cm 1017294
11032
228
Dőri Margit: Tyúkok és kakas, fából készült szobor, m: 18,5 cm 1017398
11033
228
Elefánt és pálmafa, szaruból készült szobor, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 29 cm 1013272
11034
228
Michelangelo Mózes-szobrát ábrázoló kisméretű alabástrom szobor, jelzés nélkül, m: 10 cm 1014190
11035
228
Egzotikus fej, faragott, fából készült szobor, jelzés nélkül, m: 52,5 cm 993461
11036
228
Ágyút mintázó festett öntöttvas szobor, "Moszkva" feliratú márvány talapzaton, 19×14×10 cm 984205
11037
228
11000
Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm 984172
11038
228
Maksymets Viktor: Koronás magyar kiscímer, faragás, pácolt hársfa, jelzett, 42,5×26 cm 876709
11039
228
Böde Ferenc (naív faragó): Űrruhás. Faragott diófa, jó állapotban, jelzett m:58 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből) 926185
11040
228
40000
Szabó Tamás (1951-): Tudós. Bronz, jelzett, számozott 10/9, fa talapzattal, m:31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft