Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 18

Balla-Csikány-Gulyás-Horváth-Kovács: A magyar tüzérség 100 éve 1913-2013. Bp., 2014, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
12723.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Majoros József: Tábori postával a világháborúban. Bp., 1937, Postatisztviselők Országos Kaszinója. A szerző által névre szólóan dedikálva. Kopott, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12724.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13

12725.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gáspár Zoltán: Húsz év története. 1918-1938. (Bp. 1939) Pantheon. 334p., Korabeli aranyozott vászonkötésben, az eredeti borító benne.
12726.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12727.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Eötvös Péter-Hatala András-Soós Péter: A király géppisztoly. Bp., 2014, Zrínyi Könyvkiadó. Kiadói  kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
12728.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12729.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12730.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12731.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Végh Ferenc: Véghelszámolás. A korszakváltás katonája. Bp., 2014, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12732.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel térképpel és szöveg-képekkel. Bp., 1940, Dante. Kicsit kopott vászonkötéaben, egyébként jó állapotban.
12733.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: Északon és délen. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Kicsit kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, egyébként jó állapotban.
12734.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft