(Szabó Antal) Zemplényi Szabó Antónia Képes budapesti szakácskönyv. Sz. Hilaire Jozefa, Kovács Irma, Dorn Anna, Zemplényi Szabó Antalné és mások nyomán. Függelék: A magyar gazdaasszony házi kincstára.
Bp., 1901. Lampel. VIII+543+(1)+15+(1) p. + 4 tábla (színes). 53 szövegközti fametszetű ábrával. Eredeti viseltes egészvászon kötésben, néhány lap sérült