Könyvek: Történelem

Tételek száma: 44

12726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Thaly Kálmán: II. Rákóczi Ferenc ifjúsága 1676-1701. Történeti tanulmány. Pozsony, 1881, Stampfel Károly. Három rézmetszettel. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12727.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt. Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.
12728.

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt.
Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Matthieu Molé: Forradalomtól a császárság felé. Bp., 1944. Rennaissance. Kissé sérült kiadói papírborítékban
12729.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Budapest, 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben. Viseltes, javított gerinc ill fedőlap.
12730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12731.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12732.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12733.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft