Margiotta, Domenico: Le Palladisme culte se satan-Lucifer. Dans les triangles maconniques. Grenoble, 1895, H. Falque. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban / half linen binding, good condition