Képkeretek Tételek száma: 10
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
908616
11524
226
8500
Frames
Egyedi készítésű dekoratív, faragott, aranyozott, hársfa keret, hibátlan állapotban, belső:26×21 cm, teljes méret:41×36 cm / Hand crafted unique frame 978030
11525
226
22000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, pácolt hársfa, hibátlan állapotban, nyomattal, belső: 36,6×43,5 cm, külső:55×64 cm / Hand crafted unique frame 984226
11526
226
Frames
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített, aranyozott, egyedi készítésű fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 74,5×54,5 cm, külső méret: 95,5×76 cm 978044
11527
226
15000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, aranyozott hársfa, hibátlan állapotban, belső: 35×52 cm, külső:45×61 cm / Hand crafted unique frame 978571
11528
226
Frames
Dekoratív dupla képkeret, fa, plexivel, benne nyomattal, belső méret: 54×40,5 cm, külső méret: 66,5×53 cm 997883
11529
226
Frames
10 db különböző képkeret, fa, néhány közepes állapotban, 24×17-40×30 cm 996577
11530
226
Frames
Aranyozott fa keret, benne festett gipszképpel, belső: 39,5×23,5 cm, külső: 46,5×31 cm 976083
11531
226
Frames
Antik sérült képkeret, fa, belső:50×80,5 cm, külső:66×96 cm 906034
11532
226
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×23 cm, külső:47×30 cm 906031
11533
226
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×29 cm, külső: 33×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft