Képkeretek

Tételek száma: 10

Egyedi készítésű dekoratív, faragott, aranyozott, hársfa keret, hibátlan állapotban, belső:26×21 cm, teljes méret:41×36 cm / Hand crafted unique frame
11524.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, pácolt hársfa, hibátlan állapotban, nyomattal, belső: 36,6×43,5 cm, külső:55×64 cm / Hand crafted unique frame
11525.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

11526.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, aranyozott hársfa, hibátlan állapotban, belső: 35×52 cm, külső:45×61 cm / Hand crafted unique frame
11527.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Dekoratív dupla képkeret, fa, plexivel, benne nyomattal, belső méret: 54×40,5 cm, külső méret: 66,5×53 cm
11528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10 db különböző képkeret, fa, néhány közepes állapotban, 24×17-40×30 cm
11529.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Aranyozott fa keret, benne festett gipszképpel, belső: 39,5×23,5 cm, külső: 46,5×31 cm
11530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Antik sérült képkeret, fa, belső:50×80,5 cm, külső:66×96 cm
11531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×23 cm, külső:47×30 cm
11532.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×29 cm, külső: 33×37 cm
11533.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft