Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 24

P. de Kock: Gustav ou Le Mauvais Sujet par - - Tome premier. Bruelles, 1840, Mary- Müller. Félbőr kötésben. Sarkai kopottak, egyébként jó állapotú.
13074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13075.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

CH. Samaran: Jacques Casanova. Vénitien. Paris, 1914, Calmann - Lévy. Félbőr kötésben, aranyozott, díszes gerinc. Korának megfelelő állapotú. Madonyay tulajdonosi aláírással.
13076.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fournier, Édouard: L'espirt dans l'histoire. Recherches et curiosités sur les mots historiques. Párizs, 1882, E. Dentu. Aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben, a felső lapszélek aranyozottak, jó állapotban.
13077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13078.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13079.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Augusto Nicolas: Estudios filosoficos sobre el cristianismo... 2. kötet. Madrid, 1854. Aranyozott félvászon kötésben / in half linen binding
13080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nicolas, Augusto: Del protestantismo y de todas las herejias en su relacion con el socialismo, precedido del examen de un escrito del Sr. Guizot. Traduccion de D. Joaquin Roca y Cornet. Barcelona, 1853. Libreria Religiosa, Imprenta de Pablo Riera, aranyozott félbőr kötésben / in half leather binding
13081.

Nicolas, Augusto: Del protestantismo y de todas las herejias en su relacion con el socialismo, precedido del examen de un escrito del Sr. Guizot. Traduccion de D. Joaquin Roca y Cornet.
Barcelona, 1853. Libreria Religiosa, Imprenta de Pablo Riera, aranyozott félbőr kötésben / in half leather binding

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13082.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Murger, Henry: Scénes de La Vie de Bohéme. Illustrations de Paul Destez. Paris, 1909, Calmann- Lévy. Egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlap.
13083.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Gerstner, Herbert: Die Handschriftendeutung. Methodischer Lehrgang. Stuttgart, 1922, Frankh'sche Verlagshandlung. Szakadozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13084.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13085.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft