Shakespeare, William: Minden munkái 1-3. A velencei mór. Julius Caesar. Fordította Vörösmarty. 1839. Macbeth. Fordította Szász Károly. Viseletes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első 1-2 lap hiányzik, de a mű teljes.