1920-1940 Posseidon és puttóval díszített üveg ékszeres dobozka, ornam... https://www.darabanth.com/hu/225-Gyorsarveres/225.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~33/1920-1940-Posseidon-es-puttoval-diszitett-uveg-ekszeres-dobozka-ornamentalis-kovekkel-kira~II989267
989267
11382
225
Flea Market
Leírás: 1920-1940 Posseidon és puttóval díszített üveg ékszeres dobozka, ornamentális, kövekkel kirakott, réz oldalsó rész. Fedő sarkai sérültek, 3 db kő hiányzik. 5x9x5,5cm
: vörös_iván