Könyvek: Vallás

Tételek száma: 23

13079.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

13080.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13081.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13082.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13083.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

13084.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói papír kötésben. Gerinc javított, fedőlap kissé viseletes.
13085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Veress Endre: Carillo Alfonz jezsuita-atya levelezése és iratai (1591-1618). Magyar Történelmi Emlékek(Monumenta Hungariae Historica) IV. kötet. Bp., 1943, MTA. Félvászon kötés, jó állapotban.
13086.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13087.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hiszek egy Istenben. Imakönyv róm. kath. hívők számára. Legszebb imák és énekek gyűjteménye. Bp., 1929, Kevelaer Jansen Károly. Kiadói gyöngyházhoz hasonlító kötésben, fém csattal, benne régi szentképekkel, színezett lapszélekkel, kopottas állapotban.
13088.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13089.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft