Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 10

12990.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Baja Benedek, Pilch Jenő, Lukinich Imre dr., Zilahy Lajos (szerk.: Hadifogoly magyarok története. I. kötet. A balkáni, olasz, román, francia, angol, amerikai és perzsai-áfgán hadifogság, történelmi és nemzetközi jogi bevezetéssel. 226 szövegképpel, 4 műmelléklettel, 5 térképmelléklettel. Budapest, 1930, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.  Korának megfelelő állapotban.
12991.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12992.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12993.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja! Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
12994.

Makkay Machalek Pál (szerk.): A 101-es zászló alatt A v. Békéscsabai cs. és k. 101 gy. e. Emlékalbuma. Budapest, 1934, Közlekedési Nyomda. A kötethez csatolva egy a könyvben említett katona emléklapja!
Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12995.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12996.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rend. Eperjesy Kálmán. Szeged, 1929. Városi ny. 172p. Félvászon kötésben
12997.

A Bécsi Hadilevéltár magyar vonatkozású térképeinek jegyzéke. Sajtó alá rend. Eperjesy Kálmán.
Szeged, 1929. Városi ny. 172p. Félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12998.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Molnár Ferenc: Egy haditudósító emlékei. 1914 november- 1915 november. 5000-től - 10000-ig. Budapest, 1916, Franklin. Kopottas félvászon kötésben.
12999.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft