Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei. I-II. kötet Első kötet: Szerelmi dalok. Második kötet: Balladák, románcok stb. Budapest, é.n., Lampel. Aranyozott, gazdagon díszített kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval.