Képkeretek Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
978881
13328
224
Frames
Régi szecessziós képkeret, belsejében gyermekfotóval, belső méret: 13x19 cm, külső: 17x29 cm 978571
13329
224
Frames
Dekoratív dupla képkeret, fa, plexivel, benne nyomattal, belső méret: 54×40,5 cm, külső méret: 66,5×53 cm 908616
13330
224
8500
Frames
Egyedi készítésű dekoratív, faragott, aranyozott, hársfa keret, hibátlan állapotban, belső:26×21 cm, teljes méret:41×36 cm / Hand crafted unique frame 960004
13331
224
Frames
Képkeret, fa, arany ill. ezüst színű, apró hibákkal, belső:46×51 cm, külső:57×36 cm 975278
13333
224
Frames
Rokokó stílusú képkeret, festett fém, belső méret: 20×13 cm, külső méret:40×27 cm 906034
13334
224
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×23 cm, külső:47×30 cm 906031
13335
224
Frames
Virág motívumos díszkeret, kovácsoltvas, belső: 23×29 cm, külső: 33×37 cm 970775
13336
224
Frames
Fa képkeret, N. Gero nyomattal, belső: 30x39cm, külső: 37x46cm 984233
13337
224
15000
Frames
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített egyedi készítésű dekoratív fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 70×44 cm, külső méret: 92×63,5 cm 978030
13338
224
22000
Frames
Egyedi készítésű dekoratív képkeret, faragott, pácolt hársfa, hibátlan állapotban, nyomattal, belső: 36,6×43,5 cm, külső:55×64 cm / Hand crafted unique frame 984702
13339
224
Frames
Gazdagon díszített Musterschutz fém asztali képkeret, kitámasztóval, üveglappal, jelzett, belső méret: 10×6,5 cm, külső méret: 22×13,5 cm 984226
13340
224
Frames
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített, aranyozott, egyedi készítésű fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 74,5×54,5 cm, külső méret: 95,5×76 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft