Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 25

Gerstner, Herbert: Die Handschriftendeutung. Methodischer Lehrgang. Stuttgart, 1922, Frankh'sche Verlagshandlung. Szakadozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12892.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Carbonelli, Giovanni: Sulle fonti storiche della chimica e dell'alchimia in Italia. Róma, 1925, Istituto Nazionale Medico Farmacologico. Utólag ragasztott, kicsit laza kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12893.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12894.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12895.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12896.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Márton József: Magyar-német és német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. Első darab. Magyar-német rész. Bétsben, 1811. Pichler. Korabeli félbőr kötésben / Ungrisch-Deutsches und Deutsch-Ungrisches Lexicon, oder Wörterbuch. Hrsg. v. Joseph von Márton. Erster Band. Ungrisch-Deutscher Theil. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Wien, 1811, Anton Pichler. Korabeli, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, töredezett gerinc és sarkok.
12897.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12898.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12899.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!  Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition
12900.

Lübcke-Semrau: Grundriss der Kunstgeschichte I.-VI. Teljes! / full!
Esslingen 1910-1921. Neff Verlag. Egsézvászon kötésben, kifogástalan állapotban / In linen binding in nice condition

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Grosses ABC =Buch. Stuttgart, é.n., Verlag von J.P. Schreiber. Színes rajzokkal illusztrált. Kiadói színes kartonpapír kötésében. Viseletes fedőborító.
12901.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12902.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12903.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft