Térképek Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
833717
12518
221
Maps
Európa vízrajzi és domborzati térképe, románul, üvegezett kerteben, 80×60 cm 874855
12519
221
Maps
Cca 1880 Szentföld, jelzett francia térkép / Holy land, Palestine map in paspartu 45×34 cm 956322
12520
221
Maps
cca 1930 Budapest székesfőváros térképe, 3. kiadás, részletes utcanévjegyzékkel, megviselt állapotban, 58,5×52 cm 951884
12521
221
Maps
1628 Transylvania, (Erdély) Atlas Minor térkép 14 x 19 cm, bordó pasztpartúban, üvegezett keretben 31 x 35cm. Készítő: Jansonius / 1 map of Transsylvania: 14 x 19 cm; miliaria Germanica com, Creator: Jansonius 951857
12522
221
60000
Maps
1595 Transylvania, (Erdély) Per Gerardum Mercatorem Cum Privilegio térkép 32 x 41 cm. Készítő: Mercator, Gerhard, 1512-1594 Latin szöveg a hátoldalon 10-102. oldal. Üvegezett Keretben, méret: 48 x 59 cm / 1 map: col. ; 32 x 41 cm; Scale [ca. 1:800,000 ca. 7.4 cm = 8 miliaria Germanica com.]; On verso: Latin text with page numbers 101 and 102 Creator: Mercator, Gerhard, 1512-1594. 951902
12523
221
15000
Maps
1616 Hondius: Transylvania, térkép 9 x 13 cm, bordó pasztpartúban, üvegezett keretben 31 x 35cm. Készítő: Hondius / 1 map of Transsylvania: 9 x 13 cm; miliaria Germanica com, Creator: Hondius. 954348
12524
221
Maps
cca 1900 A Báni kerület közigazgatási térképe, hivatalos adatok alapján rajzolta Hátsek Ignác, 38x27 cm 540427
12525
221
Maps
cca 1930 Monori mag reklámplakát. Kőnyomat. Klösz György nyomdája. (néhány szakadással) / Litho poster 60x80 cm 956235
12526
221
Maps
cca 1910, Európa politikai és közlekedési térképe. Magyar Földrajzi Intézet R. T. Kiadása. 47x64cm Kis szakadásokkal 933770
12527
221
Maps
cca 1920-1930 6 db vármegyetérkép (Szatmár, Győr-2 db, Sopron-2 db, Bihar) 956003
12528
221
Maps
Gyöngyöspata, ill Mátra térkép vászon hátlapon. 1930, Magyar Kir. Térképészet. 1:25.000, 61x82cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft