Tétel

Kikiáltási ár:

14 000 Ft

Leírás:

Müller Gyula: Nagy naptára 1852dik szökő évre. Minden rendű hivatalok, bármely szakban működő álladalmi, ugy magán tisztviselők, ügyvédek, orvosok, iparosok, kereskedők, lelkészek, s minden ügyes-bajosok nélkülözhetetlen használatára. Szerkesztette Friebeisz István. Első évi folyam.
Pest, 1852. Müller Gyula. Gazdagon illusztrált. Ex Libris Dr Okolicsany Kuthy de Okolicsna
Félvászon-kötésben, a gerincen aranyozott. Kis hibák a borítón, utolsó oldal pecsétes,
egyébként jó állapotú.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván