Az ezeréves Magyarország. Szerk.: Balla Antal, et al. Bp., 1939, Pesti... https://www.darabanth.com/hu/221-Gyorsarveres/221.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Tortenelem~1600015/Az-ezereves-Magyarorszag-Szerk-Balla-Antal-et-al-Bp-1939-Pesti-Hirlap-Rt-Aranyozott-vas~II949389
949389
12827
221
Books: History
Leírás: Az ezeréves Magyarország. Szerk.: Balla Antal, et al. Bp., 1939, Pesti Hírlap Rt. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
: vörös_iván