Könyvek: Fotográfia Tételek száma: 8
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
956995
12939
221
Books: Photography
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Második, átdolgozott és bővített kiadás 103 recepttel, 328 ábrával. Bp., 1940, Győző Andor. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül néhány ceruzás aláhúzással, egyébként jó állapotban. 952636
12940
221
Books: Photography
Sevcsik Jenő: A fotos labor. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben, védőborítóval. Jó állapotban 952621
12941
221
Books: Photography
Dulovits Jenő: Így fényképezek. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Sok képpel. Félvászon kötésben. Jó állapotú. 952744
12942
221
Books: Photography
Hevesy Iván: A magyar fotóművészet története. Budapest 1958. Bibliotheca Kiadó. sok képpel. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú. 952680
12943
221
Books: Photography
Vadas Ernő (szerk.): Magyar Fotoművészet 1959 - 1960. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Sok-sok képpel. Kiadói félvászonkötésben, sérült védőborítóval. 950863
12944
221
Books: Photography
Odeon 25 cm-es Bel-és külföldi felvételek jegyzéke. II. 1949. Füzetecske papír kötésben. 952516
12945
221
Books: Photography
Fotosorozat:(12db) 1, 2, 3, 8, 10, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26-os számai. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Papir kötésben. 952739
12946
221
Books: Photography
Dulovits Jenő: Művészeti fényképezés. A szerző 200 fényképével és 7 rajzával. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötésben, fedőborító kissé kopottas, de jó állapotú. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft