Váradi Antal: Színészhistóriák. Vidám és borús történetek a magyar színészvilágból. Bp., 1922, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság. Kiadói aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.