Oeuvres Complétes de Lord Byron. Lord Byron munkái. Paris 1857. + Chateaubriand Illustré - Essai sur la Litterature Anglaise. Korabeli félvászon kötésben 400 +112 p.
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
Schopenhauer, [Arthur]: A nemi szerelem metafizikája. [Bécs], 1921, Bécsi Magyar Kiadó (Barna könyvek). Szakadt gerincű, foltos kartonált papírkötésben.
[Yesudian, Selvarajan]: Yesudian yoga-előadásai: yoga a ma küzdelmeiben, yoga és öngyógyítás, a yogi élete. Bp., [1948], Rózsavölgyi és társa. Papírkötésben, jó állapotban.