Kron Jenő (1882 - 1974): Alvó baka a lővészárokban. Galiciai harctér 1915. III. 20. felirattal a hátoldalon. Jelzett a rajzon. 23,5x17,5cm. Fehér passzpartúban. Üvegezett keretben: 33,5x25cm