Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 16

11032.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Afrikai bronz szobor, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 11cm
11034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Réz kutya szobor márvány talpazaton, talpazat picit sérült h: 18 cm
11035.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Munkásőr. Bronzírózott fém, m:21 cm
11036.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

P.J. monogrammal: KGST. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm, h:24 cm
11037.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Bohóc figura, laminált ezüst (Ag.), jelzés nélkül, kézzel festett, jó állapotban, m:13 cm
11038.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Mida'S bohóc figura, laminált ezüst (Ag.), kézzel festett, jelzett, jó állapotban, m:9 cm
11039.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9

R. Kiss Lenke (1926-2000): Jó szerencsét! Bronz plakett fára erősítve, jelzett, d:10 cm
11040.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Bartos Endre (1930-): Van Gogh. Bronz plakett, jelzett, d:12,5 cm
11041.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11042.

Hungary 2000. "Award of Noémi Ferenczy" awarding for outstanding achievment in applied arts in original box! Sign.: György Kiss (254.5g/80mm/Brass) State award, only 12 pieces annually! R!

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Bács Zoltán: Sámán. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:10 cm
11043.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

PB jelzéssel: Raffaello és Fornarina. Ón, plakett, jelzett, 14x11 cm
11044.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft