https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 189

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Joan Miró művét ábrázoló plakát, üvegezett keretben, 38x49 cm
1
12600.

Joan Miró művét ábrázoló plakát, üvegezett keretben, 38x49 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /  Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material
1
12601.

Nagy Jenő madarász hagyatékából: A világ madarai kiállítási anyag: több száz nagyméretű tabló a századelő ritka madarász könyveiből származó litho képekkel valamint olajnyomatokkal, családok szerint bemutatva a föld madárvilágát, hozzá ismeretterjesztő cikkekkel, Nagy Jenő saját kézzel készített rajzaival, összesen kb 300 oldalon. /
Large bird collection: cca 300 pages mainly lithographic pictures and oil-prints exhibition material introducing the birds of the planet organised by families of the birds made by a well known Hungarian ornitologist Jeno Nagy. Exhibition material

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Feszty Árpád Magyarok bejövetele című művének nyomtatott részlete üvegezett keretben, kép: 21x10 cm, keret: 32x24 cm
1
12602.

Feszty Árpád Magyarok bejövetele című művének nyomtatott részlete üvegezett keretben, kép: 21x10 cm, keret: 32x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition
1
12604.

cca 1930 Itália 100 városa sorozat 27 száma, benne Pola, Fiume és Zadar is. 3 kivételével nagyon jó állapotban / Le Cento Citta D`Italia Illustrate 27 city tourist gudies with pictures. Expept for three issues, all in very good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Úrasszonyok lapja 20 db száma. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban.
1
12605.

Magyar Úrasszonyok lapja 20 db száma. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Prihoda István: Népszövetségi kölcsön Bp., Athenaeum. Plakát, kőnyomat (szakadással) / Society of Nations loan. Poster. Lithography, with tear 120x93cm
1
12606.

Prihoda István: Népszövetségi kölcsön Bp., Athenaeum. Plakát, kőnyomat (szakadással) /
Society of Nations loan. Poster. Lithography, with tear 120x93cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pfannl Egon (1911 - 1973): Országos Levéltár és bástya romjai. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
1
12607.

Pfannl Egon (1911 - 1973): Országos Levéltár és bástya romjai. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pfannl Egon (1911 - 1973): Várhelyőrségi templom. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset
1
12608.

Pfannl Egon (1911 - 1973): Várhelyőrségi templom. Nagyméretű nyomat, üvegezett igényes keretben 50×36 cm / Budapest after the World War II, offset

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gross Arnold: 12 lapos mappa. Corvina Kiadó, 1973, borító szakadt, az ofszetek jó állapotban
1
12609.

Gross Arnold: 12 lapos mappa. Corvina Kiadó, 1973, borító szakadt, az ofszetek jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz