Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 20

Antik asztali irattartó szett, négy darabos, jó állapotban, alabástrom, réz, tappernél a réz kiesik, 13×9-43×26 cm
11024.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Antik ón tányér, mesterjeggyel, d: 21 cm
11025.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1890 Centrum márkájú mérnöki vonalzó, jelzett (Schröder Darmstadt) pecséttel, 106×28 cm
11026.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Oltáriszentség tartó, jelzett (Kovács), sárga réz, 20×8 cm, m:18 cm
11027.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Antik "vörös lámpás" figurális fali cégér, bronzírózott ólom, kopott, talp rész hiányzik, m:22 cm
11028.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Kovácsoltvas tükör szecessziós stílusú keretben, jó állapotban, 44x30 cm
11029.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Antik, ulmi típusú faragott nemesfa pipa fém szerelékkel, vadászjelenet ábrázolással, szárral, m: 50 cm / Antique Ulmer pipe, carven wood depicting a hunting scene, with metal top and stem
11030.

Antik, ulmi típusú faragott nemesfa pipa fém szerelékkel, vadászjelenet ábrázolással, szárral, m: 50 cm /
Antique Ulmer pipe, carven wood depicting a hunting scene, with metal top and stem

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1850-1880 Weisz Sándor és fia tajtékpipamesztő műhelyéből származó nagyméretű antik tajtékpipa, ezüst (Ag.), jelzett, szár nélkül, m: 11,5 cm, h: 15,5 cm / Antique meerschaum pipe from the Hungarian pipermaker Weisz Sándor and son's, with silver top and without stem
11031.

cca 1850-1880 Weisz Sándor és fia tajtékpipamesztő műhelyéből származó nagyméretű antik tajtékpipa, ezüst (Ag.), jelzett, szár nélkül, m: 11,5 cm, h: 15,5 cm /
Antique meerschaum pipe from the Hungarian pipermaker Weisz Sándor and son's, with silver top and without stem

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft