Tétel

Katalógusszám:

11005.
Lezárult 220. Gyorsárverés
Metszetek

Kikiáltási ár:

3 400 Ft
9,21 EUR, 10,63 USD

Leírás:

II. Vitus (Veit) von Würtzburg (†1577) bambergi herceg-püspök arcképe, körülötte a Birba, Redwitz, Thann és Würtzburg frankóniai nemesi családok címereivel, alatta rövid latin nyelvű életrajzzal. Johann Salver (1670-1738) rézmetszete, papír, jelzett, modern keretben, 30,5×22 cm /
Portrait of Veit II von Würtzburg (†1577), prince-bishop of Bamberg (1562-1577), around him the coats of arms of the Franconian noble families of Birba, Redwitz, Thann and Würtzburg and with a short biography in Latin below. Etching of Johann Salver (1670-1738) German engraver, on paper, in a modern frame, 30,5×22 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván