Dr. Hőgyész László: Sümeg évszázadai. Veszprém, 1989, Eötvös Károly Me... https://www.darabanth.com/hu/220-Gyorsarveres/220.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Utazas-varosok~10040/Dr-Hogyesz-Laszlo-Sumeg-evszazadai-Veszprem-1989-Eotvos-Karoly-Megyei-Konyvtar-Ki~II935011
935011
12641
220
Books: Travelling, cities
Leírás: Dr. Hőgyész László: Sümeg évszázadai. Veszprém, 1989, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
: németh_andrea