Dr. Kétly László: A család egészsége, Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközötti ábrával. Bp., Dante. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.