Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 6

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1901, Franklin Társulat (A Magyar királyi földművelésügyi minister kiadványai 6.). Méhelÿ Lajos (1862-1953) zoológus tulajdonosi bejegyzésével és széljegyzeteivel. Díszes vászonkötésben, sok illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
12791.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából. 105 képpel. Képekkel ellátta Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. negyedik, bővített kiadás. Bp., 1914, A m. kir. földmivelésügyi miniszter kiadványa. Kiadói papírkötésben. 404p. Jó állapotban
12792.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Székely János: Vendéglátás Veszprém megyében. Veszprém, Pannon Nyomda. Minikönyv. Kiadói  műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
12793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vageler, P[aul]: Die mineralischen Nährstoffe de Pflanze. Leipzig, 1908, Verlag von Johann Ambrosius Barth (Wissen und Können 7.). Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12794.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Georg Déri: Das Blumenreich. Populäre Beschreibung der Garten-, Zimmer- und Gewächshauspflanzen und der ihnen verwandten Feld- und Alpenblumen. MIt 240 Abbildungen. Wien, Leipzig, 1911, Wilhelm Frick. Kiadói festett egészvászon kötés, belsejében ceruzás jegyzetekkel, kopottas állapotban / Full linen binding, worn condition
12795.

Georg Déri: Das Blumenreich. Populäre Beschreibung der Garten-, Zimmer- und Gewächshauspflanzen und der ihnen verwandten Feld- und Alpenblumen. MIt 240 Abbildungen. Wien, Leipzig, 1911, Wilhelm Frick. Kiadói festett egészvászon kötés, belsejében ceruzás jegyzetekkel, kopottas állapotban /
Full linen binding, worn condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Brookes, John: Apró kertek. Zöld oázisok kialakítása szűk térben. Udvarok, teraszok, erkélyek. Bp., 1993, Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12796.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft