Könyvek: Jog

Tételek száma: 14

Karl Anton von Martini: Positiones de iure civitatis in usum auditorii Vindobonensis. Bécs, 1780, Joseph Kurzbek. Kicsit kopott aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12710.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Oppler Emil: Az ügyvédkedés művészete. Bp., 1929, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötésben, a borító kicsit foltos, egyébként jó állapotban.
12711.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

Tomcsányi Móric: Magyarország közjoga. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
12712.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11

Szladits Károly: A magyar magánjog vázlata. A bánya-, csőd- kereskedelmi és váltójog alapelveivel. Bp., 1917, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12713.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

12714.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12716.

Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

12717.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

12718.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1947. év hatályos jogszabályai. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. 1-2. köt. Bp., 1948, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Két év hatályos jogszabályai 1945-1946. Függelék: 1-2. köt. 1943-1944. évi hatályos törvények. Szerk.: Bacsó Ferenc et al. Bp., 1947, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. A két kötet egybekötve. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12720.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Balla Antal: Az utolsó száz év története. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság (A Magyar Szemle Kincsestára 18.). Vászonkötésben, jó állapotban.
12721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft