2 db jogi témájú könyv: Illés József: Bevezetés a magyar jog történetébe. Források története. Bp., 1930, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötésben, az elülső borító, az első néhány lap és a gerinc elválik.; Angyal Pál: A magyar bűnvádi perrendtartás hatályos jogszabályai. Bp., 1942, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.