Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás" egyoldalas patinázott Ag ér... https://www.darabanth.com/hu/22-Nagyaukcio/22.1/Numizmatika/Magyar-emlekveretek~8653/Beck-Andras-1911-1985-DN-Rakosi-Matyas-egyoldalas-patinazott-Ag-erem-136-65g98mm-T2--H~II1145508
1145508
30179
22
15000
Hungarian commemorative medallions
Numizmatika
Leírás: Beck András (1911-1985) DN "Rákosi Mátyás" egyoldalas patinázott Ag érem (136,65g/98mm) T:2
Hungary ND "Mátyás Rákosi" one-sided tarnished Ag medallion. Sign.: András Beck (136,65g/98mm) C:XF
: kozár_edit