Tétel

Katalógusszám:

11352.
Lezárult 22. Nagyaukció
Térképek

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

cca 1880 Sopron és környékének térképe, 1:75000, M. Kir. Állami Térképészet. Kicsit kopott állapotban, vászonra ragasztva, 39×52,5 cm + Bányatérképek egyezményes jelkulcsa. Bp., 1966, Építésügyi Minisztérium Kő- és Kavicsipari Tröszt. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /

cca 1880 Map of Sopron and its surroundings, 1:75000, on canvas in a bit worn out condition, 39×52,5 cm With a manual book of the map signs for mining (Budapest, 1966). In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor