Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
879681
12965
215
Books: Minibooks
Versek/Poemoj. Fordította: Kalocsay Kálmán. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 879609
12966
215
Books: Minibooks
József Attila-breviárium. Szeged, 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 881630
12967
215
Books: Minibooks
A Hoffgreff-Heltai nyomda, a magyar tipográfia műhelye. Haiman György tanulmánya a Csízió hasonmásával. Bp., 1978. Minikönyv, 955. számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 881617
12968
215
Books: Minibooks
"Az ember élte sorsát..." Nyomdászifik visszaemlékezései. Minikönyv, 133. sorszámozott kiadás, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 881595
12969
215
Books: Minibooks
Mautner József: Egy volt a mozgalommal. Kaposvár, 1973. Minikönyv, 31. számozott kiadás, kiadói műbőr kötés, fotókkal illusztrált, újszerű állapotban. 879625
12970
215
Books: Minibooks
Haiman György: Kazinczy és a könyvművészet. Bp., 1981. Minikönyv, 368. számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 879611
12971
215
Books: Minibooks
Végh Oszkár: Nyomtatott betűvel felvilágosító szóval a munkáshatalomért. Bp., 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 879673
12972
215
Books: Minibooks
75 éves a Tipográfia Testedző Egyesület. Bp., 1978. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, fotókkal illusztrált, újszerű állapotban. 879600
12973
215
Books: Minibooks
Németh János: Magyarország nyomdáinak emlékezete. Az 1818. évi kiadás hasonmása és magyar fordítása. Haiman György bevezető tanulmányaival, második kötet. Bp., 1977, Zrínyi. Minikönyv, 613. számozott kiadás. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 881621
12974
215
Books: Minibooks
Juhász Gyula: Ars longa... Szeged, 1976. Minikönyv, készült 850 példányban, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban. 881607
12975
215
Books: Minibooks
Illyés Gyula négy verse, 1945-1975. Minikönyv, 61. sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 881579
12976
215
Books: Minibooks
Juhász Gyula: Anna örök. Bp., 1980, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft